Mazda
FEDERAL CARS Hodkovická s.r.o. Mazda Liberec

Ohodnoťte naše služby

Dobrý den, kdyby byl blíže jiný servis mazdy, tak bych k Pelesi vůbec nejezdil. Při včerejší objednávce na servis a mém dotazu kolik bude stát oprava mi technik sdělil, že na mně nemá čas Nějaká aktivita, že mi třeba zavolá ani náhodou. Musel jsem si to vyžádat sám a neochota byla zjevná. Bohužel to nebylo poprvé.
              
Letos v březnu jsme v PELE.SI Auto zakoupili CX-30 a s celou procedurou s tím spojenou jsme byli nadmíru spokojeni. Pan Jan Joska se postaral jak o výkup naší původní "trojky", tak i vše kolem nákupu vozu nového. Jednání bylo nejen profesionální, ale také lidské, což je v dnešní době jev spíše už výjimečný. Hodně štěstí všem a ještě jednou díky!
              
Mazdu CX5 mám druhým rokem a jsem moc spokojená. Děkuju také za super služby a přátelské jednání dealerství PELE.SI AUTO. 
              
V PELE.SI auto jsem častým návštěvníkem. Naše CX5 je naprosto spolehlivá, což se bohužel nedá říci o odhadu mé ženy při řízení. Za poslední rok jsme řešili třikrát různé škodní události a servisní prohlídku. Vše proběhlo bez problému - dohodnutí termínu, vyzvednutí auta u mě doma majitelem panem Pelechem, zapůjčení náhradního auta...atd. Komunikaci s pojišťovnou řeší pánové ze servisu sami - tj. nemusím se o nic starat. Milou drobností je vždy umyté a vyčištěné auto, což vždy oceníte, zvlášť když vozíte děti. Za mě tedy palec nahoru.
              
Ani jednou za rok jsem nedostala vyčištěné, umyté auto. Vždy dostanu vysvětlení, že je rozbitá myčka a nebo je někdo nemocný. Poslední vyzvednutí v době COVID nezakryté sedačky, špinavé auto. Často je pro mě obtížná i komunikace se servisem.
              
Rád bych tímto poděkoval za perfektní přístup panu Joskovi, při koupi nové mazdy 3, vše skvěle vysvětli a poradil, ještě jednou velké díky za jeho přístup! V.Beníšek Strakonice
              
Najhorši servis v cele ČR arogantní , byl objednány na 11.00 hodinu přijel 10.30 auto šlo na servis 12.10v 13. 10 bylo hotové za výměnu olejů a dignostiku 5060 Kč olej Mazda originál na internetu stojí ne celu 1000 Kč co si účtují servis Librerec na novno  !!!
              
Tímto bychom chtěli poděkovat panu Marešovi za jeho profesionální přístup a ochotu, s kterou jedná se svými zákazníky. Svým vystupováním vytváří velmi pozitivní klima v PELE.SI AUTO s.r.o. .S přáním mnoha úspěchů Božena a Petr Látovi
              
Rád bych poděkoval panu Marešovi při jeho vsřícnosti a profesionalitě při pořízení Mazdy CX-5 na operák přes ČSOB Leasing. Proces byl náročný, ale vše šlo díky spolupráci pana Bláhy a pana Němce z ČSOBL velmi dobře.
              
Jsem velmi spokojená s PELE.SI AUTO s.r.o. Děkuji za pomoc a vstřícné jednání panu Charvátovi. Rychlé a profesionální jednání s panem Marešem.Všem doporučuji služby. Děkuji Kůlová
              
S timto prodejcem osobnich aut jsem byl pri koupy osobniho auta moc spokojen.Auto jezdi bez problemu a jednani zamestnancu je take na vysoke urovni.Tento obchod doporucuji vsem kdo se nechce byt se sluzbou spokojen.
              

FEDERAL CARS Hodkovická s.r.o. Mazda Liberec

Hodkovická 449
460 06 Liberec
IČO: 28750781

Prodej
  +420 482 465 070
E-mail: prodej.mazda@pelesi.cz

Servis
  +420 482 465 071
E-mail: servis.mazda@pelesi.cz

PRODEJ


Tel:774 776 292

Tel:774 776 290

SERVIS


Tel:774 776 288

Tel:774 776 289